h …. Informace o realizaci oplocení, plotu na klíč

www.zelenazahrada.cz          info@zelenazahrada.cz

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

 

Na této stránce najdete pravidla a všeobecné podmínky našeho www prodeje a také jiné informace.

 
Pro získání více informací týkajících se našeho prodeje, služeb a dalších informací můžete použít následující odkazy. V těchto odkazech naleznete podrobnější informace, které Vám pomůžou vybrat si a objednat zboží, naleznete zde informace o způsobu přepravy a přepravních společnostech, informace o záruce a reklamaci, a další ...
 
Titulní stránka info
Proč u nás nakupovat
Informace o cenách
Informace týkající se našeho prodeje
Záruka a záruční podmínky
Reklamace
Informace o přepravě a odesílání zásilek
Platební podmínky
Jak objednávat zboží
Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
Splátkový prodej
Informace o obsahu v dodávce zboží
Více informací o realizaci oplocení, plotu na klíč
Více informací o ochraně osobních dat
Více informací ....
 
 h .... informace o realizaci oplocení, plotu na klíč
 
Naše firma se zabývá nejen prodejem zboží pro zahradu, dům, dílnu, volný čas a prodejem zboží přes internet po celé ČR, ale také stavbou plotů z pletiva  na klíč. Realizujeme stavby plotů po celé ČR od vypracování návrhu, vyměření zakázky, včetně kompletních případných terénních a stavebních úprav. Zabýváme se též výrobou bran, branek, sloupků a vzpěr na zakázku.
 

PLOT NA KLÍČ - PLOT NA CELÝ ŽIVOT - ZELENÁ ZAHRADA

 

UKAŽTE NÁM KDEKOLIV JAKÝKOLIV M² A MY JEJ OPLOTÍME - RYCHLE, LEVNĚ, KVALITNĚ.

 
Nabízíme vám:

PLOT NA KLÍČ - KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ OPLOCENÍ VAŠEHO POZEMKU, ZAHRADY ....

S kvalifikovaným týmem pracovníků vám velice rádi zrealizujeme oplocení vašeho pozemku, zahrady, sportoviště, rodinných domků, hal, atd. Zpracujeme vám návrh a cenovou kalkulaci zdarma dle vašich požadavků. Provedeme veškeré přípravné a úpravné práce terénu (úprava terénu, odstranění a odvoz starého plotu, položení obrubníků, atd.)  rychle a kvalitně. Můžete si prohlédnou galerii s popisem námi postavených plotů, kterou neustále doplňujeme.
 
 
VŠE PRO STAVBU KOMPLETNÍHO OPLOCENÍ - STAVBA PLOTU NA KLÍČ
 
Součástí našeho programu realizace plotů je několik programů oplocení vašeho pozemku, zahrady, sportoviště, atd.
 
I. program
Všechny komponenty zahradního plotu /pletivo, sloupky, branky, napínáky, dráty/ jsou pozinkované a potáhnuté zeleným plastem se zárukou 20 let na prorezivění. Vysoce kvalitní oplocení, na které se budete už jen dívat, investice, která se vám vrátí. Plot působí velice esteticky a přispívá k celkovému obrazu vašeho pozemku.
PLOT NA CELÝ ŽIVOT - plot, který bude každý den stejný.
Nabízíme několik variant PVC oplocení - jedná se o evropský plot. Jednotlivé varianty, jejich specifikaci a vyobrazení naleznete na stránce pletivo a sloupky.
 
II. program
Pletivo, dráty, napínáky jsou pozinkované a potáhnuté zeleným plastem se zárukou 20 let na prorezivění. Sloupky, branky jsou nastříkané základovou barvou a zelenou barvou nebo vámi zvolenou barvou se zárukou 5 let.

 
III. program
Postavíme zděný plot ze štípaných cihel podle Vašeho přání včetně bran, branek a výplní.
STAVÍME KVALITNĚ - MŮŽETE SI PROHLÉDNOU NAŠI FOTOGALERII REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK NEBO SI NA NÁS VYŽÁDAT REFERENCE
 
SLOUPKY, BRANKY, BRÁNY
Dle vašeho přání a požadavků vyrobíme na zakázku jakékoliv sloupky, branky a brány pro vstup i pro vjezd v krátké dodací lhůtě a za velmi příznivé ceny.
Pro více informací týkajících se realizace oplocení a montáže plotu nás prosím kontaktujte osobně.
 
Pro realizaci oplocení nabízíme široký sortiment materiálu. Různé typy a varinaty sloupků, pletiv, bran a branek, od nejlevnějších až po luxusní oplocení se zárukou 20 let.
Ceny, vyobrazení materiálu naleznete na našich stránkách pletivo a sloupky.
 
Na našich stránkách si můžete též prohlédnout fotografie námi realizovaných zakázek, kterou neustále doplňujeme o nové. Klikněte zde - galerie plotů.
 

NÁVOD JAK SPRÁVNĚ POSTAVIT PLOT

Nevíte si rady se stavbou Vašeho plotu. Zavolejte nám a nebo napište, velice rádi Vám poradíme, kde co a jak mám být a nebo navštivte naši stránku s popisem plotů, kde naleznete velice jednoduchý návod pro stavbu plotu. Klikněte ZDE - info stránka o stavbě plotu.
 
 Velice se omlouváme, ale stránka se pro Vás zatím připravuje..... již brzy.
 
 
Proč tato stránka info vznikla?
Vznikla pro vás, naše zákazníky, abychom Vás na této stránce informovali o našem prodeji, jak to u nás funguje.
Na této stránce se dozvíte více informací, které se týkají našeho prodeje, záručního a pozáručního servisu. Více o poskytovaných službách, záruce a  případné reklamaci, způsobu dopravy, platebních podmínkách a další určitě nezbytné informace, které Vám ulehčí objednávku zboží  a jeho nákup, atd.
Zelená zahrada Vás chce přesvědčit o tom, že je solidním a spolehlivým partnerem pro nákup zboží a využívání jejích služeb. Také proto je tady následující stránka plná důležitých informací. Přejeme si, aby naši zákazníci věděli, že jsou u nás na prvním místě a že se snažíme podřídit jejich přáním a požadavkům a zároveň stanovit "určitá pravidla", která se týkají prodeje výrobků a poskytování služeb naší firmou a řídí se především zákony České republiky a zároveň zdravým rozumem. Jasná pravidla mají jasný cíl - předcházet nesrovnalostem a potížím pro obě zúčastněné strany PRODÁVAJÍCÍHO I KUPUJÍCÍHO.
 

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024