h …. proč u nás nakupovat

www.zelenazahrada.cz          info@zelenazahrada.cz

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

NOVÝ E-SHOP !!! - WWW.ZELENAZAHRADA.EU  - NOVÝ E-SHOP !!!

KLIKNĚTE ZDE !!!!

ZPROVOZNĚN 10. 4. 2008

NABÍZÍME NOVINKY A SKVĚLÉ CENY !!!

CENY NALEZNETE V NOVÉM E-SHOPU!

Na této stránce najdete pravidla a všeobecné podmínky našeho www prodeje a také jiné informace.

 
Pro získání více informací týkajících se našeho prodeje, služeb a dalších informací můžete použít následující odkazy. V těchto odkazech naleznete podrobnější informace, které Vám pomůžou vybrat si a objednat zboží, naleznete zde informace o způsobu přepravy a přepravních společnostech, informace o záruce a reklamaci, a další ...
 
Titulní stránka info
Proč u nás nakupovat
Informace o cenách
Informace týkající se našeho prodeje
Záruka a záruční podmínky
Reklamace
Informace o přepravě a odesílání zásilek
Platební podmínky
Jak objednávat zboží
Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
Splátkový prodej
Informace o obsahu v dodávce zboží
Více informací o realizaci oplocení, plotu na klíč
Více informací o ochraně osobních dat
Více informací ....
 
 h .... proč u nás nakupovat
Nabízíme opravdu široký sortiment výrobků za velice příznivé ceny, které jsou mnohdy nesrovnatelně nižší než v běžné maloobchodní síti. Neustále tento sortiment rozšiřujeme  o novinky na trhu a přizpůsobujeme Vašim přáním a požadavkům. Naší snahou je  poradit Vám při výběru zboží. Dodržujeme nízké ceny pro každého každý den. Děláme svou práci naplno, s radostí a podle nejlepšího vědomí a svědomí. Nejsme velká firma zaměstnávající desítky nebo stovky zaměstnanců, což znamená, že odpovědnost a informovanost je soustředěna do nejbližšího okruhu lidí, a proto ihned víme, to co potřebujeme a jsme ihned schopni a připraveni reagovat okamžitě.
Jsme mladý flexibilní tým s chutí pracovat a máme vysoké ambice, které se opírají o zkušenosti s prodejem výrobků pro dům, dílnu a zahradu. Vybudovali jsme si pevnou pozicí na trhu, která zaručuje našim zákazníkům jistotu, solidnost a spolehlivost. Naše firma je 100% česká s českým kapitálem.
Prodáváme a nabízíme kvalitní a spolehlivé výrobky renovovaných značek. Náš sortiment a naše služby neustále rozšiřujeme a přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků. Připravujeme zajímavé akce a spolupracujeme se spolehlivými partnery a dodavateli.
 
Proč tato stránka info vznikla?
Vznikla pro vás, naše zákazníky, abychom Vás na této stránce informovali o našem prodeji, jak to u nás funguje.
Na této stránce se dozvíte více informací, které se týkají našeho prodeje, záručního a pozáručního servisu. Více o poskytovaných službách, záruce a  případné reklamaci, způsobu dopravy, platebních podmínkách a další určitě nezbytné informace, které Vám ulehčí objednávku zboží  a jeho nákup, atd.
Zelená zahrada Vás chce přesvědčit o tom, že je solidním a spolehlivým partnerem pro nákup zboží a využívání jejích služeb. Také proto je tady následující stránka plná důležitých informací. Přejeme si, aby naši zákazníci věděli, že jsou u nás na prvním místě a že se snažíme podřídit jejich přáním a požadavkům a zároveň stanovit "určitá pravidla", která se týkají prodeje výrobků a poskytování služeb naší firmou a řídí se především zákony České republiky a zároveň zdravým rozumem. Jasná pravidla mají jasný cíl - předcházet nesrovnalostem a potížím pro obě zúčastněné strany PRODÁVAJÍCÍHO I KUPUJÍCÍHO.
 

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, +420 602 507 264 fax: +420 515 264 024

 

 NÁŠ ZÁKAZNÍK - NÁŠ PÁN - TĚŠÍME SE NA VÁS