h …. Informace jak u nás objednávat zboží

www.zelenazahrada.cz          info@zelenazahrada.cz

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

 

Na této stránce najdete pravidla a všeobecné podmínky našeho www prodeje a také jiné informace.

 
Pro získání více informací týkajících se našeho prodeje, služeb a dalších informací můžete použít následující odkazy. V těchto odkazech naleznete podrobnější informace, které Vám pomůžou vybrat si a objednat zboží, naleznete zde informace o způsobu přepravy a přepravních společnostech, informace o záruce a reklamaci, a další ...
 
Titulní stránka info
Proč u nás nakupovat
Informace o cenách
Informace týkající se našeho prodeje
Záruka a záruční podmínky
Reklamace
Informace o přepravě a odesílání zásilek
Platební podmínky
Jak objednávat zboží
Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
Splátkový prodej
Informace o obsahu v dodávce zboží
Více informací o realizaci oplocení, plotu na klíč
Více informací o ochraně osobních dat
Více informací ....
 
 h .... informace o objednávání zboží

Chtěli bychom, aby objednávání zboží bylo pro naše zákazníky jednoduché, rychlé a příjemné.

 
Objednávání zboží:
 
Naším cílem je, aby vybrané zboží kupující obdržel rychle a pohodlně bez starostí, aby zboží bylo rychle zabaleno, odesláno a zákazníkem přijato do 24 hodin. Jakékoli zboží u nás můžete objednávat 24 hodin denně e-mailem info@zelenazahrada.cz, faxem 515 264 024, telefonicky na našich tel. číslech 515 222 132 nebo 602 507 264. Po obdržení objednávky je zákazník kontaktován buď  telefonicky nebo e-mailem a zboží je do 1 -2 hodin zabaleno (tak, aby během přepravy nedošlo k jeho poškození) a odesláno. Současně s objednaným zbožím obdrží zákazník fakturu s vyúčtováním, která slouží jako daňový doklad a zároveň též jako záruční list.
V případě, že preferujete objednání zboží e-mailem, můžete využít náš objednávkový formulář na našich www stránkách a nebo můžete klasicky objednat zboží e-mailem a odeslat objednávku na naši e-mailovou adresu info@zelenazahrada.cz
 

Veškeré telefonické, e-mailové, faxové objednávky považujeme za závazné. Objednáním zboží souhlasí zákazník s našimi obchodními  podmínkami.

 
V případě, že raději preferujete  objednání zboží telefonicky a nebo se vám nepodaří objednat zboží e-mailem, kontaktujte nás laskavě na našich tel. číslech, velice rádi si vaši objednávku zapíšeme a zboží objednáme.
Někdy může dojít k tomu, že jsou naše telefonní linky obsazené a nebo že je zase naopak nikdo nezvedá. V těchto případech se pravděpodobně můžeme věnovat jinému zákazníkovi, který se dovolal před vámi a nebo zákazníkům v naší prodejně, prosíme vás v těchto případech o trpělivost a váš další pokus. DĚKUJEME.
 

DŮLEŽITÉ

Jistě jste si všimli, že u většiny námi nabízených výrobků a zboží žádné katalogové číslo a nebo objednací číslo. Je tedy velice důležité, abyste ve Vaší objednávce uvedli přesně označení výrobku, o který máte zájem, abychom Vám odeslali správné zboží. DĚKUJEME
 
Jaké uvést údaje při objednávání:
 
Aby kupující obdržel zboží včas a bez potíží, je důležité, aby uvedl při objednávání přesně dodací adresu: celé jméno a příjmení, město, PSČ, ulici a číslo domu.         ( správné PSČ je velice důležité a nutné ). Zákazník by měl uvést při objednání a nebo v objednávce své telefonní číslo (pro PPL, DHL a TopTrans), případně číslo do práce a e-mailovou adresu. Firmy a podnikatelé navíc musí uvést své IČ a v případě, že jsou plátci DPH též DIČ, aby námi vystavený daňový doklad obsahoval všechny náležitosti. Přejete-li si dodat zboží jinam než doručit fakturu a nebo, aby dodací adresa byla jiná než fakturační, sdělte nám to prosím ve své objednávce, není to žádný problém. 
REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK
Jste naším registrovaným zákazníkem - máte své zákaznické číslo, které naleznete na každé faktuře či naší vzájemné korespondenci. V tomto případě stačí v objednávkovém formuláři, či objednávce uvést vaše zákaznické číslo (jsou-li stále stejné vaše kontaktní údaje) a také vaše tel. číslo nebo e-mail pro případné nejasnosti a my Vaši objednávku vyřídíme. Více info na stránce Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
 
Snažíme se o to, aby námi prodávaný sortiment byl neustále skladem, může se ovšem stát, že zboží je vyprodáno a není momentálně na skladě. O této skutečnosti vždy zákazníka informujeme.
 
Jak vyplnit náš objednávkový formulář:
Chtěli bychom Vám usnadnit objednávání zboží, a proto jsme na naše stránky umístili objednávkový formulář - pole objednávka. Věříme, že s vyplněním tohoto formuláře nebude mít žádný zákazník potíže. V tomto formuláři jsou stanoveny povinné políčka, které by měl zákazník vyplnit proto, abychom mohli zboží bez problémů odeslat a doručit, formulář se ovšem odešle bez problémů i v případě, že tyto políčka nevyplníte. Objednávali jste už u nás v minulosti zboží a máte své zákaznické číslo ? Jestliže jsou vaše kontaktní údaje (fakturační a dodací adresa) totožné, uveďte prosím do políčka pouze Vaše zákaznické číslo, které naleznete na starší faktuře a pro jistotou ještě telefon a nebo e-mail, o jaké zboží máte zájem a my Vaši objednávku vyřídíme.
 
Po vyplnění všech políček stačí pouze jednou kliknout na políčko odeslat a formulář se automaticky odešle. V některých případech Vás Váš ochranný antivirový program může upozornit na to, že odesíláte svoje data neznáme osobě,to ovšem neznamená, že formulář nebyl odeslán.
 
 
Proč tato stránka info vznikla?
Vznikla pro vás, naše zákazníky, abychom Vás na této stránce informovali o našem prodeji, jak to u nás funguje.
Na této stránce se dozvíte více informací, které se týkají našeho prodeje, záručního a pozáručního servisu. Více o poskytovaných službách, záruce a  případné reklamaci, způsobu dopravy, platebních podmínkách a další určitě nezbytné informace, které Vám ulehčí objednávku zboží  a jeho nákup, atd.
Zelená zahrada Vás chce přesvědčit o tom, že je solidním a spolehlivým partnerem pro nákup zboží a využívání jejích služeb. Také proto je tady následující stránka plná důležitých informací. Přejeme si, aby naši zákazníci věděli, že jsou u nás na prvním místě a že se snažíme podřídit jejich přáním a požadavkům a zároveň stanovit "určitá pravidla", která se týkají prodeje výrobků a poskytování služeb naší firmou a řídí se především zákony České republiky a zároveň zdravým rozumem. Jasná pravidla mají jasný cíl - předcházet nesrovnalostem a potížím pro obě zúčastněné strany PRODÁVAJÍCÍHO I KUPUJÍCÍHO.
 

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024