h …. Informace o obsahu v dodávce zboží

www.zelenazahrada.cz          info@zelenazahrada.cz

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

 

Na této stránce najdete pravidla a všeobecné podmínky našeho www prodeje a také jiné informace.

 
Pro získání více informací týkajících se našeho prodeje, služeb a dalších informací můžete použít následující odkazy. V těchto odkazech naleznete podrobnější informace, které Vám pomůžou vybrat si a objednat zboží, naleznete zde informace o způsobu přepravy a přepravních společnostech, informace o záruce a reklamaci, a další ...
 
Titulní stránka info
Proč u nás nakupovat
Informace o cenách
Informace týkající se našeho prodeje
Záruka a záruční podmínky
Reklamace
Informace o přepravě a odesílání zásilek
Platební podmínky
Jak objednávat zboží
Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
Splátkový prodej
Informace o obsahu v dodávce zboží
Více informací o realizaci oplocení, plotu na klíč
Více informací o ochraně osobních dat
Více informací ....
 
 h .... informace o obsahu v dodávce zboží
 
Obsah v dodávce zboží u sortimentu, který nabízíme je vždy totožný s obsahem dodávky, tak jak jej nabízí jeho výrobce, či distributor (technický stav, technická specifikace, počet ks, příslušenství, atd.). Zboží odesíláme vždy kompletní, tak jak je uvedeno v návodu o obsahu v dodávce. Nižší cena u zboží v žádném případě neznamená, že by zboží bylo ochuzeno o to, co k němu patří od distributora a nebo výrobce na základě běžného prodeje a nebo případné akce, kdy je ke zboží například přidáno další příslušenství v ceně.
 
Při objednávání zboží se zákazník dozví, co je součástí jeho objednávky. Součástí dodávky je objednaný výrobek včetně příslušenství (někdy je součástí zboží zvláštní příslušenství). Zákazník obdrží objednané zboží společně s fakturou, návod k používání, atd. Zboží dodáváme včetně jeho součástí a celků, tak jak je uvedeno od výrobce nebo distributora, nikdy nezasíláme nekompletní zboží!
 
PŘÍKLAD V DODÁVCE ZBOŽÍ U MOTOROVÉ PILY
V případě objednání motorové pily je standardně její součástí - motorová pila, řetěz, lišta, klíč, kryt lišty, návod a záruční list.
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  Informujte se předem prosím o obsahu v dodávce, abychom předešli případným nesrovnalostem.
 
 
Proč tato stránka info vznikla?
Vznikla pro vás, naše zákazníky, abychom Vás na této stránce informovali o našem prodeji, jak to u nás funguje.
Na této stránce se dozvíte více informací, které se týkají našeho prodeje, záručního a pozáručního servisu. Více o poskytovaných službách, záruce a  případné reklamaci, způsobu dopravy, platebních podmínkách a další určitě nezbytné informace, které Vám ulehčí objednávku zboží  a jeho nákup, atd.
Zelená zahrada Vás chce přesvědčit o tom, že je solidním a spolehlivým partnerem pro nákup zboží a využívání jejích služeb. Také proto je tady následující stránka plná důležitých informací. Přejeme si, aby naši zákazníci věděli, že jsou u nás na prvním místě a že se snažíme podřídit jejich přáním a požadavkům a zároveň stanovit "určitá pravidla", která se týkají prodeje výrobků a poskytování služeb naší firmou a řídí se především zákony České republiky a zároveň zdravým rozumem. Jasná pravidla mají jasný cíl - předcházet nesrovnalostem a potížím pro obě zúčastněné strany PRODÁVAJÍCÍHO I KUPUJÍCÍHO.
 

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024