h …. informace o cenách

www.zelenazahrada.cz          info@zelenazahrada.cz

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

NOVÝ E-SHOP !!! - WWW.ZELENAZAHRADA.EU  - NOVÝ E-SHOP !!!

KLIKNĚTE ZDE !!!!

ZPROVOZNĚN 10. 4. 2008

NABÍZÍME NOVINKY A SKVĚLÉ CENY !!!

CENY NALEZNETE V NOVÉM E-SHOPU!

Na této stránce najdete pravidla a všeobecné podmínky našeho www prodeje a také jiné informace.

 
Pro získání více informací týkajících se našeho prodeje, služeb a dalších informací můžete použít následující odkazy. V těchto odkazech naleznete podrobnější informace, které Vám pomůžou vybrat si a objednat zboží, naleznete zde informace o způsobu přepravy a přepravních společnostech, informace o záruce a reklamaci, a další ...
 
Titulní stránka info
Proč u nás nakupovat
Informace o cenách
Informace týkající se našeho prodeje
Záruka a záruční podmínky
Reklamace
Informace o přepravě a odesílání zásilek
Platební podmínky
Jak objednávat zboží
Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
Splátkový prodej
Informace o obsahu v dodávce zboží
Více informací o realizaci oplocení, plotu na klíč
Více informací o ochraně osobních dat
Více informací ....
 
 h .... informace o cenách
Nabízíme opravdu široký sortiment výrobků za velice příznivé ceny, které jsou mnohdy nesrovnatelně nižší než v běžné maloobchodní síti.
Snažíme se prodávat celý sortiment výrobků až o 40% levněji než běžně v maloobchodní síti každý den, po celý rok pro každého bez vyjímky. Můžete tedy u nás nakoupit zboží levněji než jinde. Nemusíte platit zbytečně víc. Chceme dodržovat nízké ceny a neustále je pro vás vylepšovat. Nízkých cen dosahujeme díky našemu obratu a postavení na trhu. V žádném případě nízká cena u zboží neznamená, že je zboží nekompletní. Součástí zboží jsou vždy jeho části a součásti dodávané a nebo případně doporučené výrobcem a nebo dodavatelem.
 
Nízká cena u zboží neznamená, že je zboží nekvalitní a nebo, že se jedná o zboží druhé jakosti. Zboží, které nabízíme je kvalitní a jedná se vždy o první jakost a technické parametry, funkčnost výrobků odpovídá evropským směrnícím dle zákonů EU a zákonů ČR.
 

Všechny ceny uvedené na našich stránkách jsou aktuální* a včetně DPH 19%.

 

*I my ovšem můžeme udělat chybu a může se stát, že prodejní cena u zboží  není aktualizovaná a již neplatí a tudíž zboží za tuto cenu nemůže být zákazníkovi prodáno. Zákazník nemá právní nárok vyžadovat zboží za neaktualizovanou cenu. Těmto omylům se ovšem snažíme předcházet. Současně může dojít i k tomu, že cena není aktualizovaná, ale je nižší.
 
Proč tato stránka info vznikla?
Vznikla pro vás, naše zákazníky, abychom Vás na této stránce informovali o našem prodeji, jak to u nás funguje.
Na této stránce se dozvíte více informací, které se týkají našeho prodeje, záručního a pozáručního servisu. Více o poskytovaných službách, záruce a  případné reklamaci, způsobu dopravy, platebních podmínkách a další určitě nezbytné informace, které Vám ulehčí objednávku zboží  a jeho nákup, atd.
Zelená zahrada Vás chce přesvědčit o tom, že je solidním a spolehlivým partnerem pro nákup zboží a využívání jejích služeb. Také proto je tady následující stránka plná důležitých informací. Přejeme si, aby naši zákazníci věděli, že jsou u nás na prvním místě a že se snažíme podřídit jejich přáním a požadavkům a zároveň stanovit "určitá pravidla", která se týkají prodeje výrobků a poskytování služeb naší firmou a řídí se především zákony České republiky a zároveň zdravým rozumem. Jasná pravidla mají jasný cíl - předcházet nesrovnalostem a potížím pro obě zúčastněné strany PRODÁVAJÍCÍHO I KUPUJÍCÍHO.
 

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

NÁŠ ZÁKAZNÍK - NÁŠ PÁN - TĚŠÍME SE NA VÁS