h …. více další informací

www.zelenazahrada.cz          info@zelenazahrada.cz

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

 

Na této stránce najdete pravidla a všeobecné podmínky našeho www prodeje a také jiné informace.

 
Pro získání více informací týkajících se našeho prodeje, služeb a dalších informací můžete použít následující odkazy. V těchto odkazech naleznete podrobnější informace, které Vám pomůžou vybrat si a objednat zboží, naleznete zde informace o způsobu přepravy a přepravních společnostech, informace o záruce a reklamaci, a další ...
 
Titulní stránka info
Proč u nás nakupovat
Informace o cenách
Informace týkající se našeho prodeje
Záruka a záruční podmínky
Reklamace
Informace o přepravě a odesílání zásilek
Platební podmínky
Jak objednávat zboží
Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
Splátkový prodej
Informace o obsahu v dodávce zboží
Více informací o realizaci oplocení, plotu na klíč
Více informací o ochraně osobních dat
Více informací ....
 
 h ....  více info o zákaznickém čísle, registrovaném zákazníkovi
 
Vážení zákazníci, Váš počet neustále roste a my se neustále snažíme vyhovět Vaším požadavkům a přáním. Naší prioritou je Vaše spokojenost, které se snažíme dosahovat mimo jiné, vylepšování našich služeb pro Vás, nízkými cenami a rozšiřováním našeho sortimentu. Zjednodušeně řečeno, chtěli bychom být Vaše jedničky. Doufáme, že k tomu přispěje i zavedení služby registrovaný zákazník.  Skutečnost, že jste se rozhodli u nás objednat zboží a stát se naším zákazníkem, je pro nás životně důležité a my si toho velice Vážíme. Objednáte-li si u nás zboží, stáváte se tedy naším registrovaným zákazníkem, bez nutnosti další registrace a vyplňování formuláře. V každém našem vzájemném kontaktu budeme uvádět Vaše zákaznické číslo, které pro Vás bude znamenat řadu výhod, slev.
Více informací týkajících se výhod, slev apod. naleznete vždy na této stránce.
 
PROČ REGISTRACE VZNIKLA A CO ZNAMENÁ ?
Chtěli bychom se k vám, našim zákazníkům, dostat co nejblíže a myslíme si, že vaše registrace u nás nám pomůže vyhovět ještě více vaším přáním a požadavkům. Vaší automatickou registrací při objednání zboží budete zaneseni do naší databáze zákazníků, která bude sloužit pouze pro naši vzájemnou komunikaci a zkvalitnění našich služeb pro vás zákazníky. V registraci budete vedeni pod Vaším zákaznickým číslem, které budeme uvádět vedle vašeho jména na každé faktuře a ve veškeré vzájemné korespondenci, v registraci bude uvedena Vaše adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, případně další údaje, které nám budete chtít poskytnout.
Registrovaným zákazníkem se u nás stanete automaticky objednáním zboží, což pro Vás bude znamenat v budoucnu řadu výhod. Jednou z nich bude jednodušší objednávání zboží. Bude-te li mít zájem obrátit se na nás i v budoucnosti a objednat si u nás zboží, uvedete při objednání pouze vaše zákaznické číslo.
 
VÝHODY, AKCE A SLEVY V REGISTRACI
Jste-li naším registrovaným zákazníkem, oslovíme Váš řadou výhod, které se budou týkat různých slev a akcí. Jednou z nich bude i doprava zdarma při objednání zboží, mimořádná sleva při objednání většího množství zboží a nebo při další opakované objednávce, atd.
 
REGISTRAČNÍ ÚDAJE
Protože je registrace automatická na základě vašich telefonických a nebo e-mailových objednávek, budou v ní uvedeny údaje, které nám budete chtít poskytnout. Pro nás jsou důležité údaje jako je dodací adresa, fakturační adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, abychom věděli kam se obrátit, kam odeslat vaši zásilku, kam poslat zboží, cenovou nabídku, atd. Vaše registrace u nás bude časově neomezená a neznamená pro vás žádnou povinnost. Vaše registrace je projevem svobodné vůle - nebudete-li chtít být naším registrovaným zákazníkem, můžete nám to sdělit a v naší registraci se vaše údaje neobjeví.
Všechny údaje, které nám poskytnete považujeme za soukromé a ctíme právo na ochranu osobních údajů, více na stránce více informací o ochraně osobních dat.
 
 
Proč tato stránka info vznikla?
Vznikla pro vás, naše zákazníky, abychom Vás na této stránce informovali o našem prodeji, jak to u nás funguje.
Na této stránce se dozvíte více informací, které se týkají našeho prodeje, záručního a pozáručního servisu. Více o poskytovaných službách, záruce a  případné reklamaci, způsobu dopravy, platebních podmínkách a další určitě nezbytné informace, které Vám ulehčí objednávku zboží  a jeho nákup, atd.
Zelená zahrada Vás chce přesvědčit o tom, že je solidním a spolehlivým partnerem pro nákup zboží a využívání jejích služeb. Také proto je tady následující stránka plná důležitých informací. Přejeme si, aby naši zákazníci věděli, že jsou u nás na prvním místě a že se snažíme podřídit jejich přáním a požadavkům a zároveň stanovit "určitá pravidla", která se týkají prodeje výrobků a poskytování služeb naší firmou a řídí se především zákony České republiky a zároveň zdravým rozumem. Jasná pravidla mají jasný cíl - předcházet nesrovnalostem a potížím pro obě zúčastněné strany PRODÁVAJÍCÍHO I KUPUJÍCÍHO.
 

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024