h …. Informace o platebních podmínkách

www.zelenazahrada.cz          info@zelenazahrada.cz

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024

 

 

Na této stránce najdete pravidla a všeobecné podmínky našeho www prodeje a také jiné informace.

 
Pro získání více informací týkajících se našeho prodeje, služeb a dalších informací můžete použít následující odkazy. V těchto odkazech naleznete podrobnější informace, které Vám pomůžou vybrat si a objednat zboží, naleznete zde informace o způsobu přepravy a přepravních společnostech, informace o záruce a reklamaci, a další ...
 
Titulní stránka info
Proč u nás nakupovat
Informace o cenách
Informace týkající se našeho prodeje
Záruka a záruční podmínky
Reklamace
Informace o přepravě a odesílání zásilek
Platební podmínky
Jak objednávat zboží
Zákaznické číslo - registrovaný zákazník
Splátkový prodej
Informace o obsahu v dodávce zboží
Více informací o realizaci oplocení, plotu na klíč
Více informací o ochraně osobních dat
Více informací ....
 
 h .... informace o platebních podmínkách
 
Veškerý námi prodávaný sortiment zasíláme na dobírku (platba při převzetí zboží) po celé ČR. Zboží je předáno zákazníkovi po jeho zaplacení řidiči přepravní společnosti.
Jakékoliv zboží  můžete samozřejmě uhradit v plné výši kdykoliv na náš účet a my Vám zboží zašleme již bez dobírky s konečnou fakturou. V případě, že si zákazník přeje zaplatit zboží předem, před jeho doručením a nechce již zboží platit při převzetí, zašleme mu e-mailem, případně poštou zálohovou fakturu s VS a číslem našeho účtu a celkovou výši částky za zboží včetně poštovného. VS je velice důležitý, abychom věděli, ke kterému zboží záloha patří. O tom, že byla částka složena na náš účet a připsána informujeme zákazníka e-mailem, nebo telefonicky. Ve stejném e-mailu informujeme zákazníka o odeslání zboží.
Pamatuje, že záleží na tom, kde skládáte zálohu  nebo celkovou částku, protože bankovní ústavy převádí peníze mezi sebou i několik dní a my můžeme odeslat zboží teprve až po připsání částky. Doporučujeme Vám tedy skládat zálohu přímo v KB nebo v jiné bance přímo na náš účet, v těchto případech se částka připíše během několika desítek minut.
 
NÁŠ TIP ! Zaplacením zboží předem - PŘEVODEM Z  VAŠEHO ÚČTU NA NÁŠ ÚČET - je výše přepravného vždy nižší, přepravní společnost již neúčtuje převedení vybrané částky od zákazníka k nám.
Například přepravní spol. DHL účtuje za převedení dobírkové částky od zákazníka k nám cca 100,- Kč. Česká pošta, s. p. účtuje od 15,- - 50,- Kč podle výše dobírkové částky. O tuto částku je vždy přepravné nižší.
 
Jsme připraveni nabídnout vám možnost sjednání individuálních platebních podmínek, vratných záloh, množstevní slevy a způsobu dopravy. Zavolejte nám prosím na tato čísla 602 507 264,  515 222 132.
 
 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Při podezření a nebo ve zvláštních případech objednávání zboží přes internet s úmyslem toto zboží nevyzvednou jsme nuceni vyžadovat od zákazníka zúčtovatelnou zálohu na objednávané zboží. Více info níže.
Vratná záloha slouží pouze k předejití rizika objednávání zboží s úmyslem toto zboží nevyzvednout. Tato záloha musí být zaplacena pod variabilním symbolem, který se zákazník dozví při objednávání. Po připsání zálohy je zboží okamžitě odesláno zákazníkovi. Bez zaplacení zúčtovatelné zálohy nelze v tomto případě zboží odeslat. Výše zálohy bude zákazníkovi odečtena z prodejní ceny a vyúčtována v konečné faktuře. Věříme, že toto případné opatření přijmete s pochopením.
 
 
Ve zvláštních případech vratná záloha na zboží činí:
  200 Kč u zboží, jehož cena je vyšší než 5.000 Kč včetně DPH za každý objednaný kus
  200 -1000 Kč u zboží, jehož cena je vyšší než 10.000 Kč včetně DPH za každý objednaný kus dle povahy zboží
1.000 -  až 5000 Kč u zboží, jehož cena je vyšší než 20.000 Kč včetně DPH za každý objednaný kus dle povahy zboží
70% z celkové ceny
při objednávce a dovozu naší firmou zahradního pletiva, branek, sloupků, kompl. zahradního plotu, stavby na klíč v hodnotě vyšší více než 10.000 Kč
 a musí být složena na náš účet u KB č. ú. 19-5046110267/0100
Na to, že budeme vyžadovat vratnou zálohu vždy zákazníka dopředu upozorníme a sdělíme mu VS.
 
Vyhrazujeme si právo, na to určit zda pro objednané zboží stanovíme vratnou zálohu, která musí být složena před odesláním zboží.
 
 
 
 
Proč tato stránka info vznikla?
Vznikla pro vás, naše zákazníky, abychom Vás na této stránce informovali o našem prodeji, jak to u nás funguje.
Na této stránce se dozvíte více informací, které se týkají našeho prodeje, záručního a pozáručního servisu. Více o poskytovaných službách, záruce a  případné reklamaci, způsobu dopravy, platebních podmínkách a další určitě nezbytné informace, které Vám ulehčí objednávku zboží  a jeho nákup, atd.
Zelená zahrada Vás chce přesvědčit o tom, že je solidním a spolehlivým partnerem pro nákup zboží a využívání jejích služeb. Také proto je tady následující stránka plná důležitých informací. Přejeme si, aby naši zákazníci věděli, že jsou u nás na prvním místě a že se snažíme podřídit jejich přáním a požadavkům a zároveň stanovit "určitá pravidla", která se týkají prodeje výrobků a poskytování služeb naší firmou a řídí se především zákony České republiky a zároveň zdravým rozumem. Jasná pravidla mají jasný cíl - předcházet nesrovnalostem a potížím pro obě zúčastněné strany PRODÁVAJÍCÍHO I KUPUJÍCÍHO.
 

ZELENÁ ZAHRADA, Rudoleckého 28, 669 02  Znojmo, tel: +420 515 222 132, fax: +420 515 264 024