OBRÁZKY LZE  ZVĚTŠIT KLIKNUTÍM MYŠI

Na této stránce si můžete prohlédnou zakázky a montáže plotů provedené naší firmou a zároveň s náhledy na jednotlivé komponenty a detaily plotu.

Galerii plotů s jejich popisem doplníme o další zakázky a v budoucnosti ji budeme neustále doplňovat

zpět na stránku pletivo

klikněte prosím na obrázek pro jeho zvětšení

EVROPSKÝ PLOT - PLOT NA CELÝ ŽIVOT
-oplocení RD, celková délka oplocení 45 m, výška pletiva 150 cm, pod pletivem je 10 cm nad terénem zahradní obrubník 20x5x100 cm. Sloupky jsou od sebe vzdáleny 3,2 m. Všechny komponenty jsou pozinkované a potáhnuté zeleným plastem. 

EVROPSKÝ PLOT - PLOT NA CELÝ ŽIVOT
-oplocení RD do tvaru L, celková délka oplocení 54 m, výška pletiva 150 cm, pod pletivem je podezdívka v jedné až dvou řadách z betonových tvárnic 20x25x50 cm, která je odskočená podle terénu. Sloupky jsou od sebe vzdáleny 3 m. Všechny komponenty jsou pozinkované a potáhnuté zeleným plastem.

-oplocení zahrady do tvaru U, celková délka oplocení 116 m, výška pletiva 150 cm s ostnatým drátem, pod pletivem je zahradní obrubník 20x5x100. Sloupky jsou od sebe vzdáleny 2,95 m. Součástí oplocení je branka pro vstup šíře 1 m na visací zámek. Zde je použita levnější varianta oplocení. Pletivo, dráty, napínáky jsou pozinkované a potáhnuté zeleným plastem, sloupky jsou nastříkané základovou a zelenou barvou.

 

       

-oplocení zahrádky RD v okolí Znojmo, výška oplocení 175 cm, oplocení je do tvaru U. Evropský plot - vše pozinkované a potáhnuté zeleným plastem. Pod pletivem je vysoká podezdívka z betonových tvárnic 20x25x50 cm.

-oplocení zahrádky RD v okolí Znojmo, výška oplocení  od 160 cm do 100 cm, oplocení je do tvaru U. Tento plot je zvláštní v tom, že má podezdívku s několika úskoky, ale aby působil esteticky, tak je vršek pletiva v jedné rovině. Zde byly použity celkem 4 výšky pletiva - 100 cm, 125 cm, 150 cm, 160 cm a 175 cm. Poměrně náročná varianta oplocení, ale stojí to za to! Evropský plot - vše pozinkované a potáhnuté zeleným plastem. Pod pletivem je vysoká podezdívka z betonových tvárnic 20x25x50 cm.

-část oplocení zahrádky ve Znojmě 175 cm, oplocení je rovné. Hlavní dominantou oplocení je brána pro vjezd vyrobená na přání zákazníka 3,13 m kombinovaná s brankou pro vstup 1,1 m. Pod pletivem je obrubník 20x5x100 cm. Přáním zákazníka bylo zakrytí rákosem, který naše firma též montovala a dodala. Celková délka oplocení je 13,7 m. Branka, sloupky nastříkané základovou a zelenou barvou - jedná se tedy o levnější variantu - zelený plot.

Naše firma provede též kompletní oplocení ze štípaných cihel včetně výplní a branek

 
 

 

  plot na celý život

KVALITA NA 1. MÍSTĚ

S námi si můžete být jisti, že za Vaše peníze postavíme profesionálně plot podle Vašich představ. Rychle, levně a kvalitně. Protože kvalita není náhoda.

Náš tým kvalifikovaných pracovníků provede veškeré stavební, přípravné a úpravné práce terénu

 

Nevíte si rady se stavbou plotu? Jak napnout drát, kolik je potřeba napínáků, jak daleko sloupky od sebe, atd. a Zavolejte nám a my vám velice rádi poradíme.

Nezapomeňte, že plot stavíte většinou jen jednou za život a celý život se na něj také budete dívat. Oplocení Vašeho domu či pozemku celkově pomáhá k jeho skutečné podobě a utváří celkový dojem. Ať chceme nebo ne, vždy se díváme skrz plot.

 

DETAILY "EVROPSKÉHO PLOTU"

Varianta EVROPSKÉHO PLOTU"BRIX"

Varianta "A" evropského oplocení je VYSOCE KVALITNÍ A ŠPIČKOVOU  variantou oplocení Vašeho pozemku se zárukou 20 let, kdy je garantována stálost a trvanlivost materiálu. Zahradní pletivo, dráty, sloupky, napínáky pozinkované a potáhnuté zeleným plastem. Středové sloupky jsou též stejné jako u varianty "B", ale koncové, rohové a zesílené středové sloupky jsou vybaveny jedinečným napínacím systémem, hliníkovými komponenty.

- náhledy na "evropský plot" (vše pozinkované a potahnuté zeleným plastem) - záruka 20 let

náhled na napínací systém a lištu držící pletivo koncového sloupku - vše je hliníkové a potahnuté zeleným plastem

náhled na plastovou objímku držící vzpěru, šroub s matkou je z nerez oceli. Sloupek má průměr 4,8 cm a vzpěra 3,8 cm náhled  na napínací systém koncového sloupku (napínák drátu je z hliníku) náhled na středový sloupek, průměr 3,8 cm, 3 plastové úchyty na napínací drát, plastová čepička

náhled na koncový sloupek

náhled na rohový sloupek

náhled na průběžný středový sloupek

Varianta EVROPSKÝ PLOT - "BRIX VAGNER"

Varianta "B" evropského oplocení je levnější variantou, kdy je zahradní pletivo, dráty, sloupky, napínáky pozinkované a potáhnuté zeleným plastem. Středové sloupky jsou též stejné jako u varianty "A", ale k plotu jsou již dodávány jiné koncové, rohové a zesílené středové sloupky s jedinečným napínacím systémem, hliníkovými komponenty. U oplocení varianty "B" musí být plot vypnut klasickými napínáky a je na něj poskytována záruka 10 let.

 
náhled na rohový sloupek. Vše je pozinkované a potáhnuté zeleným plastem, kromě objímky a spojovacího materiálu, který je z nerezu. Napínací drát  musí být napnut napínáky. náhled na koncový sloupek. Vše je pozinkované a potáhnuté zeleným plastem, kromě objímky a spojovacího materiálu, který je z nerezu. Napínací drát musí být napnut napínáky. opět náhled na koncový sloupek. Na sloupku jsou plastové úchyty pro napínací drát.  
 

DETAILY "ZELENÉHO PLOTU"

U této varianty oplocení používáme pletivo, dráty, napínáky pozinkované a potáhnuté zeleným plastem, ale všechny sloupky, branky, brány jsou nastříkané základovou a zelenou barvou. Sloupky a branky, brány pocházejí z naší vlastní produkce. Plot vypadá též velice hezky, ale povrchová úprava u sloupků a bran není již tak trvanlivá jako u obou variant "evropského plotu". Majitel tohoto oplocení musí počítat s tím, že bude muset v budoucnosti obnovit nátěr na sloupcích a brankách. Tato varianta je ovšem velice oblíbená u zahrádkářů, chatařů, atd., kteří nekladou takový důraz na oplocení. Sloupky jsou navrtané otvory pro napínací drát s plastovou čepičkou, koncové, rohové a střed. zesílené sloupky včetně běžného pozinkovaného spojovacího materiálu.

       
náhled na rohový sloupek náhled na koncový sloupek náhled na středový sloupek náhled na střed. zesílený sloupek
 

již brzy ...